SADRŽAJ | ŽUPANIJA | GRADOVI | OPĆINE | OSTALO | ARHIVA | TRAŽILICA | IMPRESSUM


 
Godina XVII. - broj 4. Petak, 13. veljače 2009.
PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
3B2 EDGAR HTML from PONIKVE 108..112

9.

Na temelju članka 118. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (»Narodne novine« broj 87/08), i članka 28. točka 10. podstavak 5. Statuta Primorsko-goranske županije (»Službene novine PGŽ« broj 22/01, 10/06, 16/ 06 - pročišćeni tekst, 35/07, 43/07 i 27/08), Županijska skup

ština Primorsko-goranske županije, na sjednici 12. veljače 2009. godine donosi

ODLUKU
o imenovanju članova školskih (domskih) odbora srednjih
škola i učeničkih domova čiji je osnivač
Primorsko-goranska županija

I.

Za članove školskih odbora srednjih škola čiji je osnivač Primorsko-goranska županija, imenuju se:

1. Za Pomorsku školu BAKAR

.Juraj Bukša, predstavnik osnivača

.prof. dr. sc. Pavao Komadina, predstavnik osnivača

.Joso Popadić, predstavnik osnivača

.Rajko Katić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Vladimir Car, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tea Polić, predstavnik Vijeća roditelja

.Vera Pajalić, predstavnik Ureda državne uprave

.Ante Maras, predstavnik Ureda državne uprave

2. Za Srednju školu dr. Antuna Barca, CRIKVENICA

.Edita Starčević, predstavnik osnivača

.Marina Baričević, predstavnik osnivača

.Ivana Jovanović, predstavnik osnivača

.Arsen Badurina, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Iva Suden, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tihomir Đeneš, predstavnik Vijeća roditelja

.Anka Magaš, predstavnik Ureda državne uprave

.Čedomir Dračić, predstavnik Ureda državne uprave

3. Za Srednju školu »Vladimir Nazor«, ČABAR

.Midhat Jašarević, predstavnik osnivača

.Katarina Ožbolt Malnar, predstavnik osnivača

.Ivica Žagar, predstavnik osnivača

.Dragutin Kuzrl, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Melita Pišćević, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Maja Šimetić, predstavnik Vijeća roditelja

.Kristina Mužević, predstavnik Ureda državne uprave

.Josip Volf, predstavnik Ureda državne uprave

4. Za Srednju školu DELNICE

.Mateja Bukovac, predstavnik osnivača

.Alen Šimatić, predstavnik osnivača

.Tomica Vučić, predstavnik osnivača

.Sonja Majnerić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Krešimir Ožbolt, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Renata Raušel, predstavnik Vijeća roditelja

.Martina Holenko, predstavnik Ureda državne uprave

.Majda Burić, predstavnik Ureda državne uprave

5. Za Srednju školu »Hrvatski Kralj Zvonimir«, KRK

.Franjo Volarić, predstavnik osnivača

.Nikica Linardić, predstavnik osnivača

.Nikša Franov, predstavnik osnivača

.Zdenka Stegnjaić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Marinko Franolić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Marija Lekić, predstavnik Vijeća roditelja

.Akademik Petar Strčić, predstavnik Ureda državne uprave

.Marinka Margan, predstavnik Ureda državne uprave

6. Za Željezničku tehničku školu MORAVICE

.Josip Horaček, predstavnik osnivača

.Anton Burić, predstavnik osnivača

.Milkica Rađenović, predstavnik osnivača

.Stanislav Beljan, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tomislav Vančina, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Vesna Rebić, predstavnik Vijeća roditelja

.Anđelka Mamula, predstavnik Ureda državne uprave

.Tatjana Kušić, predstavnik Ureda državne uprave

7. Za Gimnaziju Eugena Kumičića, OPATIJA

.Marijan Kvenić, predstavnik osnivača

.Lorena Bašan, predstavnik osnivača

.Erni Gigante Dešković, predstavnik osnivača

.Oliver Kvasina, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tatjana Matetić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Zdravko Kajin, predstavnik Vijeća roditelja

.Vesna Brozina Petković, predstavnik Ureda državne uprave

.Gordan Ožaković, predstavnik Ureda državne uprave

8. Za Hotelijersko-turističku školu, OPATIJA

.Milovan Šepić, predstavnik osnivača

.Robert Skopac, predstavnik osnivača

.Lucijan Kos, predstavnik osnivača

.Duško Serdar, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Sandra Grgurić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Viljana Kinkela, predstavnik Vijeća roditelja

.Snježana Ostojić, predstavnik Ureda državne uprave

.Sanja Stranina, predstavnik Ureda državne uprave

9. Za Ugostiteljsku školu, OPATIJA

.Ante Zekić, predstavnik osnivača

.Lidija Bagarić, predstavnik osnivača

.Ana Puž, predstavnik osnivača

.Majda Šimunić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Mirela Kožul, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Aldo Stipanov, predstavnik Vijeća roditelja

.Đeni Benić, predstavnik Ureda državne uprave

.Lorena Gluhak, predstavnik Ureda državne uprave

10. Za Obrtničku školu, OPATIJA

.Ivana Uremović, predstavnik osnivača

.Fernando Kirigin, predstavnik osnivača

.Mladen Bajec, predstavnik osnivača

.Dubravka Pahljina, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Anka Ostojić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Dubravka Zaharija, predstavnik Vijeća roditelja

.Damir Lovreković, predstavnik Ureda državne uprave

.Lorena Škrinjar Tači, predstavnik Ureda državne uprave

11. Za Srednju školu Markantuna de Dominisa, RAB

.Marija Mateša, predstavnik osnivača

.Milena Grce, predstavnik osnivača

.Sanjin Matahlija, predstavnik osnivača

.Aleksandra Brmbota, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Mirko Mikelić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Slobodan Frankić, predstavnik Vijeća roditelja

.Katarina Buza-Vidas, predstavnik Ureda državne uprave

.Zoran Pende, predstavnik Ureda državne uprave

12. Za Prvu riječku hrvatsku gimnaziju, RIJEKA

.Gabrijela Gorjanc Kapša, predstavnik osnivača

.Loris Rak, predstavnik osnivača

.Ljiljana Cvjetović, predstavnik osnivača

.Zlatko Miculinić Mance, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Siniša Latković, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Predrag Kovačić, predstavnik Vijeća roditelja

.Akademik Josip Brnić, predstavnik Ureda državne uprave

.Tanja Šustić, predstavnik Ureda državne uprave

13. Za Gimnaziju Andrije Mohorovičića, RIJEKA

.Jadranka Valentić, predstavnik osnivača

.Nataša Ružić, predstavnik osnivača

.Sandra Bukovac, predstavnik osnivača

.David Karasman, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Levko Cvetkovski, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Jasminka Ledić, predstavnik Vijeća roditelja

.Akademik Danijel Rukavina, predstavnik Ureda državne uprave

.Gordana Petrinić, predstavnik Ureda državne uprave

14. Za Prvu sušačku hrvatsku gimnaziju u Rijeci, RIJEKA

.Vlasta Ružička-Matejčić, predstavnik osnivača

.Ivana Jurjević-Jovanović, predstavnik osnivača

.Vojko Braut, predstavnik osnivača

.Sandra Šalamon, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Jakša Malčić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Ranko Lukanić, predstavnik Vijeća roditelja

.Akademik Petar Strčić, predstavnik Ureda državne uprave

.Stipo Karaula, predstavnik Ureda državne uprave

15. Za Tehničku školu za strojarstvo i brodogradnju RIJEKA

.Stjepan Kamber, predstavnik osnivača

.Đorđe Ivančević, predstavnik osnivača

.Sanjin Troha, predstavnik osnivača

.Stamenko Filipović, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Marinko Boško, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Dragan Ovčariček, predstavnik Vijeća roditelja

.Akademik Elso Kuljanić, predstavnik Ureda državne uprave

.Josip Rupčić, predstavnik Ureda državne uprave

16. Za Strojarsko brodograđevnu školu za industrijska i obrtnička zanimanja, RIJEKA

.Tomislav Klarić, predstavnik osnivača

.Igor Prtorić, predstavnik osnivača

.prof.dr.sc. Pavao Komadina, predstavnik osnivača

.Branko Balaban, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Evica Kozer, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Ada Knežević, predstavnik Vijeća roditelja

.Luka Majetić, predstavnik Ureda državne uprave

.Ljiljana Miljković-Šapić, predstavnik Ureda državne uprave

17. Za Strojarsko školu za industrijska i obrtnička zanimanja, RIJEKA

.Vladimir Čekada, predstavnik osnivača

.Mirela Peić, predstavnik osnivača

.Smail Mašinović, predstavnik osnivača

.Mato Vuković, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Slobodan Crnković, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Sanja Marjanović, predstavnik Vijeća roditelja

.Željko Frankić, predstavnik Ureda državne uprave

.Vlasta Šanko, predstavnik Ureda državne uprave

18. Za Srednju školu za elektroniku i računalstvo RIJEKA, Rijeka

.Robert Urek, predstavnik osnivača

.Irena Peić, predstavnik osnivača

.Ivan Ivaniš, predstavnik osnivača

.Mario Martinović, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tanja Topić-Justinić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Martina Kristić Gagić, predstavnik Vijeća roditelja

.Hrvoje Vilić, predstavnik Ureda državne uprave

.Hedi Sinko, predstavnik Ureda državne uprave

19. Za Elektroindustrijsku i obrtničku školu, RIJEKA

.Dragan Putica, predstavnik osnivača

.Andrija Tkalčević, predstavnik osnivača

.Eduard Grizilo, predstavnik osnivača

.Darko Brozović, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Marko Segnan, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Sanja Bibić, predstavnik Vijeća roditelja

.Vlado Milković, predstavnik Ureda državne uprave

.Rade Kalinić, predstavnik Ureda državne uprave

20. Za Prometnu školu, RIJEKA

.Davor Kauzlarić, predstavnik osnivača

.Darko Mihajić, predstavnik osnivača

.Ivo Simper, predstavnik osnivača

.Edita Poszer, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Jasminka Zupičić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Dubravka Lerch, predstavnik Vijeća roditelja

.Nikola Pleša, predstavnik Ureda državne uprave

.Vedran Brajdić, predstavnik Ureda državne uprave

21. Za Građevinsku tehničku školu, RIJEKA

.Damir Nadarević, predstavnik osnivača

.Nada Pindulić, predstavnik osnivača

.Damir Rumora, predstavnik osnivača

.Darko Cek, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Sonja Planinić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Julijan Pantalon, predstavnik Vijeća roditelja

.Žarko Čop, predstavnik Ureda državne uprave

.Branka Krnić, predstavnik Ureda državne uprave

22. Za Graditeljsku školu za industriju i obrt, RIJEKA

.Mauro Lacovich, predstavnik osnivača

.Ante Štulić, predstavnik osnivača

.Korana Kraguljac, predstavnik osnivača

.Irena Brnelić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Tajana Jerolimov, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Zora Ikić, predstavnik Vijeća roditelja

.Eduard Cvitković, predstavnik Ureda državne uprave

.Boris Uhoda, predstavnik Ureda državne uprave

23. Za Trgovačku i tekstilnu školu u Rijeci, RIJEKA

.Tamara Martinčić, predstavnik osnivača

.Redžo Alibašić, predstavnik osnivača

.Goran Šaina, predstavnik osnivača

.Jadranka Postnikov, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Marija Škarica, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Miroslav Mašić, predstavnik Vijeća roditelja

.Marijan Vilić, predstavnik Ureda državne uprave

.Katarina Đurić, predstavnik Ureda državne uprave

24. Za Ekonomsku školu Mije Mirkovića, RIJEKA

.Ante Županić, predstavnik osnivača

.Davor Batagelj, predstavnik osnivača

.Žarko Stilin, predstavnik osnivača

.Gorana Finka, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Ljiljana Bogović Božić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Edita Čulinović Herc, predstavnik Vijeća roditelja

.Branka Petković, predstavnik Ureda državne uprave

.Nada Šubić-Bedenicki, predstavnik Ureda državne uprave

25. Za Medicinsku školu u RIJECI

.Dunja Marušić, predstavnik osnivača

.Danijela Đurić-Perić, predstavnik osnivača

.Juraj Kunišek, predstavnik osnivača

.Nensi Araminčić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Alen Vukelić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Mirko Pauletić, predstavnik Vijeća roditelja

.Lucijan Vukelić, predstavnik Ureda državne uprave

.Rajka Alfreider-Horvat, predstavnik Ureda državne uprave

26. Za Glazbenu školu Ivana Matetića Ronjgova, RIJEKA

.Adam Butigan, predstavnik osnivača

.Gordana Nikolić, predstavnik osnivača

.Zenil Oblak, predstavnik osnivača

.Ines Borčić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Dorian Hatta, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Patrizia Butorac, predstavnik Vijeća roditelja

.Dijana Sorić-Dupor, predstavnik Ureda državne uprave

.Martina Bogdanić, predstavnik Ureda državne uprave

27. Za Školu za primijenjenu umjetnost u Rijeci, RIJEKA

.Mladenka Staničić, predstavnik osnivača

.Teodor de Canziani Jakšić, predstavnik osnivača

.Sanja Tamarut, predstavnik osnivača

.Jasna Buketa, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Zdenko Trinajstić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Predrag Znoar, predstavnik Vijeća roditelja

.Dušanka Bešlić, predstavnik Ureda državne uprave

.Ivanka Bralić, predstavnik Ureda državne uprave

28. Za Srednju talijansku školu, RIJEKA

.Erik Fabijanić, predstavnik osnivača

.Gianfranco Miksa, predstavnik osnivača

.Marko Boras Mandić, predstavnik osnivača

.Mila Mariani-Šubat, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Denis Stefan, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Irena Maržić-Jančikić, predstavnik Vijeća roditelja

.Ani Štifanić Signorini, predstavnik Ureda državne uprave

.Daniela Gerbac-Bobuš, predstavnik Ureda državne uprave

29. Za Prirodoslovnu i grafičku školu Rijeka, RIJEKA

.Branko Škrobonja, predstavnik osnivača

.Ante Šoić, predstavnik osnivača

.Sonja Lasan, predstavnik osnivača

.Danijel Gušić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Biserka Knežević, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Bojan Bogdanović, predstavnik Vijeća roditelja

.Zvonimir Šoštarić, predstavnik Ureda državne uprave

.Tamara Morić, predstavnik Ureda državne uprave

30. Za Srednju školu Ambroza Haračića, Mali Lošinj, MALI LOŠINJ

.Tulio Morin, predstavnik osnivača

.Damir Mlacović, predstavnik osnivača

.Đanino Sučić, predstavnik osnivača

.Ivan Brozović, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Jelena Bralić, predstavnik Nastavničkog vijeća

.Loreta Vickić-Rusijan, predstavnik Vijeća roditelja

.Sandra Berberović Jokić, predstavnik Ureda državne uprave

.Zrinka Dujmović, predstavnik Ureda državne uprave

II.

Za članove domskih odbora učeničkih domova čiji je osnivač Primorsko-goranska županija, imenuju se:

1. Za Učenički dom »Podmurvice«, RIJEKA

.Ida Zoričić, predstavnik osnivača

.Dinko Tamarut, predstavnik osnivača

.Mirjana Kunišek, predstavnik osnivača

.Marija Čemeljić-Salopek, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Dušanka Malovrh, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Bariša Vila, predstavnik Vijeća roditelja

.Višnja Komljenović, predstavnik Ureda državne uprave

.Božo Vuletić, predstavnik Ureda državne uprave

2. Za Učenički dom KVARNER, RIJEKA

.Luka Sušić, predstavnik osnivača

.Ivana Grandić, predstavnik osnivača

.Antica Prelec, predstavnik osnivača

.Srđen Mršuljan, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Zlatko Jeličić, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Dragan Šćulac, predstavnik Vijeća roditelja

.Doris Dragičević, predstavnik Ureda državne uprave

.Natali Luić, predstavnik Ureda državne uprave

3. Za Dom učenika Sušak, RIJEKA

.Mirjana Dvorny, predstavnik osnivača

.Marko Boras Mandić, predstavnik osnivača

.Mirjam Porobić, predstavnik osnivača

.Ilija Trkulja, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Marija Galčić, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Vesna Rončević, predstavnik Vijeća roditelja

.Hrvoje Burić, predstavnik Ureda državne uprave

.Stjepan Marušić, predstavnik Ureda državne uprave

4. Za Učenički dom Lovran, LOVRAN

.Božo Spasojević, predstavnik osnivača

.Robi Martinčić, predstavnik osnivača

.Đurđica Tancabel, predstavnik osnivača

.Dubravka Dominović, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Jasna Majić, predstavnik Odgajateljskog vijeća

.Željko Gardešić, predstavnik Vijeća roditelja

.Jan Bernd Urban, predstavnik Ureda državne uprave

.Marija Trinajstić, predstavnik Ureda državne uprave

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom objave u »Službenim novinama Primorsko-goranske županije«.

Klasa: 021-04/09-02/7

Ur. broj: 2170/1-05-01/5-9-3

Rijeka, 12. veljače 2009.

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
ŽUPANIJSKA SKUPŠTINA

Predsjednik
Marinko Dumanić, v.r.

 


© Primorsko-goranska županija 2002.-2003. Sva prava pridržana.
Obratite se webmasteru s pitanjima i komentarima.
Programska podrška
www.netcom.hr